Beautiful Family Apartment On Edgware Road

  • 121 μ²

Το Beautiful Family Apartment On Edgware Road Λονδίνο με 2 υπνοδωμάτια βρίσκεται 3 χλμ. από το Μάτι του Λονδίνου και έχει εύκολη πρόσβαση στο σιδηροδρομικό σταθμό Marylebone, ο οποίος είναι σε απόσταση 700 μέτρων. Το διαμέρισμα 121 τ.μ. Μπορεί να φιλοξενήσει έως 6 άτομα.

Οι επισκέπτες μπορούν να χρησιμοποιήσουν τη μικρή κουζίνα.

Το διαμέρισμα απέχει περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό του μετρό Μαρμάρινη Αψίδα και 2 χλμ. από το Ιστορικό Αξιοθέατο Seven Dials. Ο Καθεδρικός Ναός Αγίου Παύλου απέχει 4 χλμ. από το Beautiful Family Apartment On Edgware Road.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Beautiful Family Apartment On Edgware Road Λονδίνο
Central London Studio On Upper Berkeley St, W1H Sleeps 4
Τιμή μόνο για κινητά

Central London Studio On Upper Berkeley St, W1H Sleeps 4

6.7
Ευχάριστο 14 σχόλια
71 μ από το κατάλυμα
USD 326 USD 293
ανά νύχτα
Spacious 1Bhk In Upper Berkely Bk4
Τιμή μόνο για κινητά

Spacious 1Bhk In Upper Berkely Bk4

6.1
Ευχάριστο 21 σχόλια
154 μ από το κατάλυμα
Cozy Apartment Sleep 5 In Berkely Bk3
Τιμή μόνο για κινητά

Cozy Apartment Sleep 5 In Berkely Bk3

7.3
Καλό 37 σχόλια
154 μ από το κατάλυμα
USD 368 USD 331
ανά νύχτα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 22:00
    Check-out: από 08:00 έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Beautiful Family Apartment On Edgware Road;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Beautiful Family Apartment On Edgware Road περιλαμβάνουν Μουσείο Σέρλοκ Χολμς, Γέφυρα του Λονδίνου καθώς και Βρετανικό Μουσείο.
    • Στο το Beautiful Family Apartment On Edgware Road προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Beautiful Family Apartment On Edgware Road περιλαμβάνουν Two Point και Boxcar Baker & Deli και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Στο το Beautiful Family Apartment On Edgware Road έχει πλυντήριο;
      Ναι, στο το Beautiful Family Apartment On Edgware Road έχει πλυντήριο ρούχων.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Beautiful Family Apartment On Edgware Road Λονδίνο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο